Firstprizebears Nora Jones

Firstprizebears Nora Jones

INT-NL-LUX-B-D-VDH Ch. Lärkängen’s At FirsticebearsEyes-clear, HD-BSE-N-DK Ch. Goonie’s Highlander Lad HD-A SE-N-DK Ch. Firstone Aus Dem Elbe Urstromtal HD-AGB-SE-N-FIN Ch. Diotima Sea Wolf At Ramsgrove JW.HD-A 5:3
INT-NL-B-LUX-D-VDH Ch. Firstprizebears Z’tampaHD-B, Eyes-clear
Goonie’s Golly Miss Mollie HD-B, ED-FreeINT-N-DK-SU Ch. Breaksea Norwegian Wood HD-A, ED-Free
SU Ch. Goonie’s Dream Poem HD-A ED-Free
SE-NU Ch. Lärkängen’s Trendy Miss Wendy HD-AINT-NORD Ch. Heather Mist Everybody’s Business HD-Free ED-FreeINT-NORD Ch. Binbusy Quotation HD-Free, ED-Free
INT-NORD Ch. Clic’s Hip Hip Hurray HD-Free
INT-NORD Ch. Lärkängen’s Just The One And Only HD-A ED-FreeNORD Ch. Potterdale Exellence HD-Free
SE-DK-FIN Ch.Lärkängen’s Dreams Will Come AliveHD-Free, ED-Free
INT-NL-B-DK- LUX-D-VDH Ch., Worldwinner 2010 & 2012, Winner Amsterdam 2010, FCI European Ch. Dortmund 2011 Firstprizebears Helen HuntHD-A1, Eyes-clearS Ch. Svassas Born To ImpressHD-A eyes clearINT-PL-D-VDH-DK Ch. Saudade De ShaleemarHD-ACatsun Wraine MakerHD 2:2
Ch. L’esprit De Chester
INT-S FIN-N-DK-NORDIC Ch. Alistair’s Watch OutHD-A, ED-FreeNORD Ch. Potterdale ExellenceHD-Free
S Ch. Alistair’s Have Mercy
INT-B-D-VDH-LUX-NL-FIN-S Ch. Firstprizebears Donna SummerHD-A, Eyes-clearCoalacre Cruisin To SnikklesHD 3:3Firstprizebears Amarillo At CoalacreHD 5:6
Coalacre CarramandaHD 6:4
INT-NL-B-LUX-D-VDH Ch. Firstprizebears Z’tampaHD-B, Eyes-clearINT-NL-B-D-VDH-LUX-GB Ch. Firstprizebears VancouverHD-A, eyes clear
INT-S-B-NL-LUX Ch. Firstprizebears KokomoHD-A, Eyes-clear

 

Show uitslagen
10-01-15Milano/ITALMrs.  A. Boccia/ITALExc. 1 Junior
29-03-15Luxemburg/LUXMr. M. Lenoard/IRLEx 1, Lux-Juniorch. Crufts qual.
14-06-15WDS Milano/Ital.Mr. R. Irving/GBEx 1, Worldjuniorwinner, BOB Junior, seleted in group
28-06-15NDS Vincenza/Ital.Mrs. O. Zilli/Ital.Ex 1, CAC, Best of Breed, Best of Group BEST IN SHOW
04-07-15IDS Tornio/ITALMr. A. Aberigo/ITALEx 1, CACIB, CAC, BOS
19-07-15IDS Ivrea/ITALMrs. J. Lawless/IRLEx 1, CACIB, CAC, BOB, seleted in group
02-08-15NDS Baveno/ITALMr.  Asnaghi/ItalEx 1, CAC, BOB, BIG 2 (Judge Mr. White/Irl)
15-08-15IDS Innsbruck/AMrs. Garding-Peplow/GEREx 1, CACIB, CAC, BOB, BIG 3, ( Mr. Urosevic)
16-08-15IDS Innsbruck/AMrs. Langhorst-de Haan/GEREx 1, CACIB, CAC, BOB
29-08-15IDS Luxemburg/LuxMrs. G. Kalinichenko/UAEx 2, res-CAC
20-09-15IDS Monza/ITALMr. G. Sanbucco/ITALEx 1, CAC, BOB, Res-BIG, new Ital. Champion
18-10-15IDS Dortmund/GERMr. C.-P. Fricke/GEREx 1, CACIB, CAC,BOS, Bundessiegerin
31-10-15IDS BustoMr. F. Asnaghi/ITALEx 1, CACIB, CAC, BOB, seleted in the group
15-11-15IDS Geneva/ITALMr. J. Muldoon/IrlEx 1, CACIB, CAC, BOS
12-12-15IDS Erbo/ItalMr. N. Imbimbo/Ital.Ex 1, CACIB, CAC, BOB
27-03-16IDS Luxemburg/LUXMrs. M Kips/LuxEx 1, CAC, CACIB, BOB, selected Group, new Lux-Ch.
06-05-16ESZ Dortmund/GERMr. R. Irving/GBEx 1, CACIB, CAC, BOB, Europassiegerin, Best of Group 1
07-08-16NDS Laveno/ITALMrs. M. Sunde/SEEx 1, BOB, BIG 3
13-08-16IDS Innsbruck/A.Mrs. H. Posacher/AustriaEx 1, CACIB, CAC, BOB, BIG 4 new Int- Champion
14-08-16IDS Innsbruck/A.Mrs. M. Brenner/AustriaEx 1, CACIB, CAC, BOB, Alpensieger new Austrian Champion
26-08-16IDS European Brüssel/BELMr. Kanas/SLOEx 2
15-10-16IDS Dortmund BSZ/GERMrs. Runderkamp/NLEx 2, Res-CAC
16-10-16IDS Dortmund/GERMr. Fricke/GEREx 2, Res-CACIB, Res-CAC
04-11-16IDS Insubria Winner/ITALMr. M. Poggesi/ITALEx 1 CACIB, CAC, BOS
05-11-16IDS Desio/ITALMr. Landarte/UEx 1, CACIB, CAC, BOS
06-11-16IDS Busto/ItalMr. BarenneEx 1, CACIB, CAC, BOB
03-06-17IDS Neuenkirchen/GERMr. Wibier/GEREx 1, CACIB, CAC, BOB, new D and VDH-Ch. Group 2nd place
04-06-17IDS Neuenkirchen/GERMrs. Langhorst de Haan/GEREx 1, CACIB, CAC, BIG 3
24-06-17IDS Aarau/CHMrs. M. Vermeire/BELEx 1, CACIB, CAC, BOB, BIG 3
25-06-17IDS Aarau/CHMr. F. Leung/CDNEx 1, CACIB, CAC, BOB, BIG 3
28-05-19Swiss BC Clubshow/CHMrs. H. Müller-Heinz/GEREx 1, CAC, BOB, BIS Clubchampion 2019
10-06-19EDS Wels/A.Mr. B. Croft/GBunplaced Excellent for the first time!!!
30-06-19IDS Aarau/CHMr. G. Schogul/GReEx 1, CACIB, CAC, BOB, BIG 1 new swiss Ch.
Algemene informatie
  • Roepnaam Nora
  • Geboortedatum 12-03-2014
  • Birth color zwart/wit
  • Hipscore A
  • Ooguitslag CEA clear
  • Titels International-, Luxemburg-, Italian-, Austria-, Swiss -, German and German Kennelclub Champion
  • Andere Luxemburg Juniorch., Worldjuniorwinner and BOB Junior, Bundessiegerin 2015, Europasiegerin 2016 Swiss Clubchampion 2019